Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Regulamin programu "Punkty Zdrowia"

 

REGULAMIN programu „PUNKTY ZDROWIA”

 1. Organizatorem programu „Punkty Zdrowia” jest operator Portalu Zdrowia – Pharma Distribution Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.
 2. Program „Punkty Zdrowia” trwa od 16 lipca 2010 do 31 grudnia 2011 lub do wyczerpania liczby punktów promocyjnych, o których mowa w punkcie 3.
 3. Łączna liczba punktów zdrowia do zdobycia przez wszystkich uczestników programu wynosi 100 000.
 4. W programie może wziąć udział każda osoba zarejestrowana i posiadająca aktywne konto na Portalu Zdrowia z wyjątkiem wskazanym w pkt. 5
 5. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy organizatora tj. PDG Sp. z o.o. jak również członkowie ich najbliższych rodzin.
 6. Za każdą wartościową poradę, opublikowaną na Portalu Zdrowia, autor - uczestnik programu - otrzymuje 10 punktów zdrowia. Punkty zdrowia sumowane są na indywidualnym koncie użytkownika Portalu Zdrowia widocznym na jego osobistym profilu.
 7. Aby porada została opublikowana na Portalu Zdrowia musi ona zostać przygotowana zgodnie z zasadami publikacji opisanymi na Portalu Zdrowia w sekcji Poradnik jak również musi zostać zaakceptowana przez administratorów portalu.
 8. Administratorzy Portalu akceptują porady użytkowników w ciągu 7 dni roboczych.
  Z ważnych powodów termin ten może zostać wydłużony.
 9. Zebrane punkty zdrowia można wymienić na nagrody. Każda nagroda ma swoją wartość wyrażoną w punktach. Informacje o aktualnych nagrodach gwarantowanych wraz z ich wartością punktową znajdują się w Katalogu Nagród na stronach Portalu Zdrowia. Lista nagród w Portalu Zdrowia będzie na bieżąco aktualizowana.
 10. Posiadacz odpowiedniej ilości punktów zdrowia może wybrać interesującą go nagrodę z Katalogu Nagród wskazanego w pkt. 9 i bezpośrednio na tej stronie ją zamówić. Wysłanie emaila ze strony katalogu nagród ze wskazaniem nagrody równoznaczne jest z jej zamówieniem. O szczegółach dotyczących dostawy nagrody uczestnik zostanie poinformowany pocztą elektroniczną.
 11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator Programu.

 

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.