Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Szczegóły produktu

Prenatal DHA Omega-3 kps. x 30

Postać: KAPSUŁKI Opakowanie: 30 SZT. Producent: PURITAN'S PRIDE

Omega-3 dla kobiet w ciąży i karmiących piersią wspomaga rozwój dziecka. Pragniesz, aby Twoje dziecko było zdrowe, mądre i harmonijnie się rozwijało. Większość przyszłych mam dba o prawidłową dietę już od momentu kiedy dowie się, że jest w ciąży. Zadajesz sobie pytanie: Jak mam się odżywiać, żeby było to z pożytkiem zarówno dla dziecka jak i dla mnie? Najpierw w ciąży, a następnie kiedy karmisz piersią spożywaj znacznie więcej białka, witamin, wapnia, magnezu i bardzo ważnych dla rozwoju dziecka nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym niezbędnego dla prawidłowego rozwoju mózgu dziecka kwasu DHA. W ostatnich tygodniach ciąży i w ciągu pierwszych dwóch lat życia mózg dziecka rozwija się najintensywniej.Prawidłowa, dobrze zbilansowana dieta to zdrowie mamy i prawidłowy rozwój dziecka. Mleko matki naturalnie wspomaga układ odpornościowy i korzystnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Image Image Badania potwierdzają, że koncentracja DHA w korze mózgowej i siatkówce oka jest dużo większa u dzieci karmionych naturalnie. Jego zawartość w mleku kobiecym wynika z obecności w diecie produktów bogatych w ten kwas. Nawyki żywieniowe, obawy przed alergią i zanieczyszczeniami powodują, że w naszym kraju spożywa się bardzo mało tłustych ryb morskich, będących bogatym źródłem DHA. Powoduje to, że zawartość tego kwasu w mleku kobiecym jest niewystarczająca. Wynosi ponad połowę mniej niż rekomenduje Światowa Organizacja Zdrowia. Dlatego w III trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią powinnaś uzupełniać dietę w DHA. Jest to pierwszy na polskim rynku preparat uzupełniający dietę kobiet w ciąży i karmiących piersią w DHA. Zawiera 300 mg DHA - dawkę rekomendowaną przez ekspertów dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dlatego wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie. Źródłem kwasów omega-3 w preparacie jest wysokooczyszczony olej z tuńczyka, w którym proporcje DHA do EPA są najbliższe mleku matki.

Wskazania: Czas nasilonego rozwoju i wrażliwości na poziom substancji budulcowych, w przypadku mózgu i siatkówki oka, przypada na okres rozwoju płodowego (III trymestr) i pierwszy rok życia dziecka. Dlatego suplementacja diety w postaci Prenatalu DHA jest szczególnie polecana kobietom: w ciąży, szczególnie w III trymestrze, karmiącym piersią.

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

ocena: 3 dodaj komentarz aptek sprzedających: 0 HOLBEX
Tagi:

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz

Zobacz również

Brak treści
Brak artykułów
Brak wątków

Zobacz także

Ibum forte kapsułki 0,4g x 12szt

Postać: KAPSUŁKI Opakowanie: 12 SZT. Producent: HASCO-LEK Preparat działa…

Acenol Forte- 0,5g x 20 tabl.- FSP Galena

Postać: TABLETKI Opakowanie: 20 TABL. Producent: FSP GALENA Lek o działaniu…

Hydrocort 0,5% Maść, 20 g

Postać: Masć Opakowanie: 20g Producent: Chema Elektromet Skład: 1 g maści…

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.