Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Szczegóły produktu

Paracetamol tbl. 0,5 g x 20szt. Aflofarm

Postać: TABLETKI Opakowanie: 20 TABL. Dawka: 0,5 G Producent: AFLOFARM

Lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Wskazania: krótkotrwałe leczenie bólów o małym i umiarkowanym nasileniu tj.: bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe, bóle miesiączkowe, bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych. Gorączka np.: w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Skład: 1 tabletka zawiera jako substancję czynną 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze: skrobia prezełowana, powidon, krospowi stearynowy.

Dawkowanie: dorośli i młodzież powyżej 12 lat: doustnie 1-2 tabletki co 4 godz.; do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka: przy krótkotrwałym stosowaniu (do 3 dni) - 8 tabletek w dawkach podzielonych, przy stosowaniu długotrwałym (do 10 dni) - 5 tabletek w dawkach podzielonych.

ocena: 3 dodaj komentarz aptek sprzedających: 0 AFLOFARM
Tagi:

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz

Zobacz również

Brak treści
Brak artykułów
Brak wątków

Zobacz także

Olej z wiesiołka kaps. 150 kaps.

Postać: Kapsułki Opakowanie: 150szt Producent:GAL Preparat przeznaczony jest jako…

Smoczek NUK n/but. d/papek (6-18 m-cy) silikon

Smoczek na butelkę Nuk silikonowy. Przeznaczony dla dzieci w wieku 6-18 miesięcy.

Plast.PRESTOPOR W 1m x 6cm 1 szt.

Plaster z opatrunkiem na włókninie – pozwala skórze oddychać.…

Coldrex Hotrem smak czarnej porzeczki 5g 10sasz.

Postać: PROSZEK Opakowanie: 10 SASZ. Producent: GLAXOSMITHKLINE Lek działa…

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.