Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Szczegóły produktu

Paracetamol czop. 80mg x 10

Postać: CZOPKI Opakowanie: 10 SZT. Producent: HASCO-LEK

Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz.

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe

Skład: Paracetamol 80 mg

Dawkowanie: U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

ocena: 3 dodaj komentarz aptek sprzedających: 0 HASCO-LEK
Tagi:

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz

Zobacz również

Brak treści
Brak artykułów
Brak wątków

Zobacz także

Oleum ricini płyn 100 g

Postać: PŁYN Opakowanie: 100 G Producent: PHYTOPHARM Olej rycynowy działa…

Prezerwatywy Durex Performa now easy-on 3 szt.

Postać: PREZERWATYWY Opakowanie: 3 SZT. Producent: SSL INTERNATIONAL Prezerwatywy…

Omega 3-6-9 kaps. 30 kaps.

Postać: KAPSUŁKI Opakowanie: 60 KAPS. Producent: WALMARK Preparat zawiera nienasycone…

Olimp Chela-Potas kaps. 30 kaps.

Postać: KAPSUŁKI Opakowanie: 30 SZT. Producent: OLIMP LABORATORIES Chela Potas to…

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.