Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Katalog Nagród

Katalog Nagród

Jeżeli jesteś już szczęśliwym posiadaczem odpowiedniej liczby punktów zdrowia – czas sięgnąć do naszego katalogu nagród i wybrać coś dla siebie. Przy każdej z zaprezentowanych poniżej nagród znajdziesz liczbę punktów jaka jest niezbędna aby daną nagrodę otrzymać. Jeżeli zdecydowałeś się na konkretną nagrodę – wciśnij guzik „zamawiam”. Wtedy też drogą mailową będziesz mógł złożyć wiążące zamówienie nagrody. Wysłanie maila z zamówieniem uruchamia procedurę przyznania i wysłania nagrody. Prosimy więc o rozważny wybór i dokładne zapoznanie się ze szczegółami nagrody zanim zostanie ona zamówiona.

Wszystkie zamówione nagrody zostaną wysłane na adres podany przez Ciebie w Twoim profilu użytkownika. Proszę sprawdź dokładnie czy to dobry adres. Portal Zdrowia pokrywa koszty przesyłki tylko jeden raz. Wszystkie przesyłki wysyłamy starannie zapakowane, pocztą lub kurierem. O terminie dostarczenia przesyłki zostaniesz poinformowany mailem zwrotnym potwierdzającym przyjęcie zamówienia.

Zdrowe nagrody Portalu Zdrowia:

1#

Kettler piłka do ćwiczeń, 1,50 kg, fioletowa

150 punktów

Waga: 1,5 KG Kolor: FIOLETOWY Producent: KETTLER

Piłka jest przyrządem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się ją zarówno w treningach sportowców jak i do celów rehabilitacyjnych, dlatego może być stosowana przez każdego. Nieodzowne narzędzie w ćwiczeniach techniką Pilates. Może być używana przy ćwiczeniach na macie, ćwiczeniach równoważnych, wzmacniających, rozciągających i poprawiających koordynację ruchową. Buduje muskulaturę. Doskonale nadaje się do ćwiczenia mięśni brzucha i kręgosłupa. Piłka jest delikatna, przyjemna w dotyku i idealnie pasuje do dłoni.

2#

Skakanka Rope Kettler

200 punktów

Pozostałe zdjęcia

Skakanka przeznaczona do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Dzięki profilowanym rączką obłożonym neoprenem skakanka doskonale leży w dłoniach a podczas ćwiczeń rzemień się nie plącze. Dostepne w trzech kolorach: zielonym, niebieskim i czerwonym.

3#

Książka Zagadki Mózgu

300 punktów

Pub.: "Zagadki mózgu" S. Juan

Wydawnictwo: VM MEDIA SP. Z O.O. VM GROUP SP. K. Rok wydania: 2007 GDAŃSK

Format: 130x200MM Oprawa: MIĘKKA Liczba stron: 304 ISBN: 8360072396 ISBN13: 9788360072394

Dlaczego mózg jest najczystszym organem ciała?

Dlaczego niektórzy ludzie doprowadzają się do samookaleczeń?

Dlaczego niektórzy z nas wierzą, że są opętani albo też że mają sobowtóra, który wszędzie za nimi chodzi? Co to jest efekt Svengali? I czy to prawda, co mówi się o déjà vu?

W 1880 roku dr J. Cotard opisał dziwne urojenie pacjenta, który wierzył, że jego ciało zniknęło. Syndrom Cotarda jest tylko jednym z wielu niesamowitych psychologicznych przypadków wyjaśnionych w „Zagadkach mózgu”, będących kontynuacją „Zagadek ciała” autorstwa Stephena Juana.

Książka jest pełna opisów niekonwencjonalnych ludzkich zachowań, przedstawionych z charakterystyczną dla autora empatią i humorem.

4#

Platforma do balansowania 35cm Kettler

400 punktów

Pozostałe zdjęcia

Platforma balansowa Kettler Balance-Board dla wzmacniania mięśni i poprawienia zmysłu równowagi.

5#

Wyciskarka do cytrusów Spremi Arancia 402

800 punktów

Spremi jest elektryczną wyciskarką do owoców cytrusowych najwyższej klasy o "wystrzałowym wyglądzie", której posiadanie sprawia wiele przyjemności. Posiada ona futurystyczny kształt i kolory, a wieko staje się uroczym i funkcjonalnym dzbankiem, które może pomieścić do jednego litra soku. Mniejszy stożek do wyciskania cytryny znajduje się pod większym, który jest używany do wyciskania grejpfrutów i pomarańczy. Specjalnie ściskające języki oraz dwukierunkowa rotacja pozwala na wyciśnięcie pysznego soku z miąższem z jakiegokolwiek cytrusowego owocu.

Moc 30 Watt
Pojemność 1 litr
Różne kierunki obracania się
System stop-skrapywanie
Dwie nasadki

6#

Nawilżacz powietrza Delonghi VH 300

1 200 punktów

Nawilżacz powietrza
– powierzchnia działania 60 m3
– pojemność zbiornika na wodę 4,5 litra
– 15 godzin ciągłego działania
– zbiornik z możliwością ciągłego napełniania
– wskaźnik poziomu wody (pływak)
– automatyczny wyłącznik gdy pojemnik na wodę jest pusty
– dyspenser olejków eterycznych
– regulacja ilości pary
– moc wejściowa 400 W

7#

Sokowirówka Zelmer JULITA 377

2 000 punktów

Pozostałe zdjęcia

Wyposażenie
popychacz produktów
sitko ze stali nierdzewnej
przezroczysta pokrywa
zbiornik resztek

Dane techniczne typ 377
moc maksymalna [W] 250
liczba biegów 1
pojemność zbiornika na miąższ [l] 0,8
bezpieczne zamknięcie +
blokada przed uruchomieniem bez założonej pokrywy +
kolorystyka ecru, symbio, expressive
waga [kg] 1,5
okres gwarancji [miesiące] 24

8#

Parowar Zelmer 37Z012

2 000 punktów

Moc 850W, wielokierunkowy nadmuch pary 360 stopni, system punktowego podgrzewania wody, system separacji aromatow,wskaźnik poziomu wody,możliwość napełaniania zbiornika w trakcie gotowania, miska na ryż, zintegrowana podstawka na jajka

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.