Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Pomoc

 

1. Czym jest Portal Zdrowia?

Zamierzeniem Portalu Zdrowia jest stworzenie bazy praktycznej wiedzy na temat zdrowia i zdrowego stylu życia. Informacje na Portalu Zdrowia pochodzą zarówno od profesjonalistów: lekarzy, dietetyków jak również od pacjentów, użytkowników produktów i usług medycznych.

Portal Zdrowia daje możliwość zapoznania się z poradami dotyczącymi zdrowia prezentowanymi przez innych pacjentów jak również umożliwia dokonanie zakupu potrzebnych leków i kosmetyków w jednej z wielu aptek indeksowanych na Portalu Zdrowia. Mechanizm zakupowy Portalu Zdrowia umożliwia pacjentom zapoznanie się ofertą wielu aptek zlokalizowanych na terenie całego kraju i wybranie najkorzystniejszej oferty.
Więcej informacji na ten temat w zakładce "Informacje o serwisie"

 

2. Informacje zawarte na Portalu Zdrowia

Ze względu na fakt, że wiele informacji zawartych na Portalu Zdrowia pochodzi od osób nieposiadających wykształcenia medycznego, należy pamietać, że zanim zastosujemy w praktyce jakąkolwiek ze znalezionych tutaj porad - najpierw powinniśmy zasięgnąć porady lekarskiej. Porady zawarte na Portalu Zdrowia nie zastąpią porady lekarskiej i każdy uzytkownik serwisu powinien mieć tego pełną świadomość zanim zdecyduje się na korzystanie z serwisu.
Więcej informacji na temat warunków i ograniczeń związanych z korzystaniem z Portalu Zdrowia znajduje się w "Regulaminie"

 

3. Zakupy w aptekach indeksowanych na Portalu Zdrowia

Portal Zdrowia jest miejscem umożliwiającym pacjentom zakup niezbędnych leków, suplementów lub kosmetyków natomiast stroną każdej transakcji jest konkretna apteka. W związku z tym we wszystkich kwestiach związanych z działaniem Portalu Zdrowia należy kontaktować się bezpośrednio z firmą PDG Sp. z o.o. (więcej informacji w zakładce "Kontakt"), natomiast w wypadku pytań dotyczących realizowanych transakcji, ich kosztów, czasu dostawy i ewentualnych reklamacji i zwrotów należy korzystać z danych kontaktowych konkretnej apteki zawartych w wizytówce apteki.

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.