Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Szczegóły produktu

Doppelherz Energovital tonik 1000 ml

Postać: TONIK Opakowanie: 1000 ML Producent: QUEISSER

Jako tonik w tradycyjnym znaczeniu, preparat Doppelherz Energovital Tonik łączy działanie tradycyjnie stosowanych składników czynnych pochodzenia roślinnego, witamin rozpuszczalnych w wodzie oraz soli mineralnych, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie poszczególnych organów. Jednoczesne oddziaływanie na szereg docelowych organów prowadzi do poprawy funkcjonowania całego organizmu. Kombinacja różnych czynników fitoterapeutycznych ma na celu osiągnięcie poprawy działania szeregu organów, które są ze sobą funkcjonalnie powiązane.

Doppelherz Energovital Tonik zawiera wyciąg z głogu, który według udokumentowanego, tradycyjnego stosowania, wzmacnia serce i układ krążenia. Co więcej, tonik pomaga organizmowi funkcjonować optymalnie poprzez wzmocnienie układu nerwowego i zapewnia optymalną poprawę zdrowia nawet w stanie nerwowego stresu. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu kombinacji wyciągów z ziela dziurawca, szyszek chmielu i korzenia kozłka lekarskiego (waleriany). Terapeutyczne efekty działania powyższych wyciągów ziołowych są potwierdzone licznymi, wieloletnimi badaniami.

Zawarte w preparacie: witamina B1, witamina PP, witamina B2, kwas pantotenowy, witamina B12, kwas foliowy i witamina B6 chronią układ krwionośny i nerwowy przed niedoborem witamin. Dawka witamin z grupy B wzmacnia działanie składników pochodzenia roślinnego na organizm. Niewystarczające zaopatrzenie organizmu w witaminy powoduje zmiany różnych funkcji organizmu, jak zmniejszenie jego adaptywności.

U osób starszych niedobór witamin jest ściśle powiązany z pogorszeniem pamięci lub zaburzeniami psychicznymi, takimi jak zakłócenia równowagi emocjonalnej i chroniczne zmęczenie. Główna grupa konsumentów to osoby, które subiektywnie lub obiektywnie odczuwają fizyczne lub psychiczne przeciążenie, często związane z niewystarczającym zaopatrzeniem organizmu w powyższe substancje czynne. Ten stan przejawia się w wielu zdrowotnych problemach. Zarówno witaminy jak i składniki mineralne i mikroelementy (jak miedź, mangan i żelazo) są równie ważne dla optymalnego funkcjonowania całego organizmu.  

Dawkowanie: Jeżeli nie zalecono inaczej, 2 łyżki stołowe (20ml) 3-4 razy dziennie, przed posiłkami i przed snem.

ocena: 3 dodaj komentarz aptek sprzedających: 0 QUEISSER PHARMA
Tagi:

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz

Zobacz również

Brak treści
Brak artykułów
Brak wątków

Zobacz także

Sanprobi IBS kaps. 20 kaps.

Postac: Kapsułki Opakowanie:20szt Producent: Sanum Szczep bakterii Lactobacillus…

Baikadent płyn miętowy do stosowania w jamie ustnej 100g

Postać: PŁYN Opakowanie: 100 G Producent: HERBAPOL WROCŁAW Baikadent ziołowy to…

Sal Carolinum Factitium tabl. 40 szt.

Postać: TABLETKI MUSUJĄCE Opakowanie: 40 TABL. Producent: ZIOŁOLEK Sztuczna…

Calcium Polfarmex Syrop o smaku wiśniowym, 150 ml

Postać: Syrop Opakowanie: 150ml Producent:Polfarmex Skład: (100 ml syropu):…

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.