Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Szczegóły produktu

Dentosept płyn 50 ml Phytopharm Klęka DUBEL

Działanie: Preparat wykazuje działanie ściągające, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne na błony śluzowe jamy ustnej, związane z synergicznym działaniem związków czynnych zawartych w surowcach roślinnych (garbniki, związki flawonoidowe, tymol i jego pochodne oraz mantol).

Zastosowanie: Surowicze i ropne zapalenie dziąseł i jamy ustnej, powierzchniowe i głębokie zapalenie przyzębia, nieżytowe zapalnie języka, odzwierzęce zapalnie jemy ustnej- jako preparat ściągający, przeciwbakteryjny i przeciwzapalny. Ponadto jako preparat ściągający w skłonności do krwawienia dziąseł i paradontozie oraz jako preparat przeciwgrzybiczy w grzybiczym zapaleniu błony śluzowej jamy ustnej.

Przyjmowanie: Płukać 15 % roztworem wodnym preparatu (około 10 ml rozcieńczyć w 1 szklanki wody). Działania niepożądane: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

ocena: 3 dodaj komentarz aptek sprzedających: 0 PHYTOPHARM KLEKA
Tagi:

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz

Zobacz również

Brak treści
Brak artykułów
Brak wątków
Portal Zdrowia - błąd
Portal Zdrowia


Wystąpił błąd!

PDOStatement::execute(): SQLSTATE[HY000]: General error: 1030 Got error 28 from storage engine (/home/portalzdrowia/public_html/modules/mod_shop/models/see_also.php:36)Przejdź do strony głównej