Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Szczegóły produktu

Denoxinal 60 tabl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 60 TABL. Producent: WALMARK

Denoxinal jest preparatem złożonym z wyciągów 4 roślin (łopian większy, mniszek lekarski, sza-kłak amerykański, ostropest plamisty) i glonu jednokomórkowego Chlorella pyrenoidosa. Dodatkowo został wzbogaconych w czosnek, witaminę C i pektynę.

Łopian większy(Arctium lappa) ułatwia trawienie pobudzając działanie przewodu pokarmowego. Szakłak amerykański (Rham-nus purshianus) pobudza perystaltykę jelita grubego. Mniszek lekarski (Taraxacum officinale) ma właściwości odtruwające, przeciwutleniające, żółciopędne, poprawia funkcję wątroby. Ekstrakt z ostropestu plamistego (Silybium marianum), zawiera sylibinę, która jest cenioną substancją o właściwościach odtruwających i ułatwia ich usuwanie z organizmu. Pektyna, która wiąże metale ciężkie i usuwa je z organizmu. Zawarte w wyciągu z czosnku składniki siarkowe oraz witamina C wpływają stymulująco na odporność organizmu.

Wskazania: Regulacja pracy pęcherzyka żółciowego, wątroby i nerek, oczyszczenie krwi i usunięcie metali ciężkich, regulacja poziomu cholesterolu i cukru, oczyszczanie organizmu.

Dawkowanie: 1 tabletkę dziennie podczas lub po posiłku. Optymalny okres przyjmowania preparatu wynosi 2-3 miesiące, najlepiej kurację powtarzać 4 razy w roku. Najlepsze efekty można uzyskać jeżeli w czasie przyjmowania preparatu, stosuje się podstawowe zasady zdrowego żywienia tzn. 5 mniejszych posiłków w ciągu dnia, w regularnych odstępach czasu, z których ostatni nie pózniej niż na 2 godziny przed snem. Zaleca się również przyjmowanie 2-3 litrów płynów w ciągu doby.

ocena: 3 dodaj komentarz aptek sprzedających: 0 WALMARK
Tagi:

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz

Zobacz również

Brak treści
Brak artykułów
Brak wątków

Zobacz także

Hipp Kleik marchew/ryż ORS 200 od 4 mies.

Postać: KLEIK Opakowanie: 200 ML Producent: HIPP HIPP ORS 200 umożliwia zwalczenie…

Melatonina 3 mg tabl. 60 tabl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 60 SZT. Producent: LEK-AM Melatonina jest hormonem…

Posterisan czopki doodbyt. 10 szt.

Postać: CZOPKI Opakowanie: 10 SZT. Producent: DR KADE Posterisan doprowadza do…

Pini comp. syrop 125 g

Działanie: Syrop pobudza gruczoły śluzowe w błonie śluzowej górnych dróg oddechowych,…

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.