Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Szczegóły produktu

Chrom Plus 0,2 mg 100 tabl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 100 TABL. Producent: NATURELL

Trzy aktywne substancje: chrom organiczny, glukomannan i jod, które wspólnie prowadzą do korzystnego efektu wyszczuplającego. Utrzymanie pięknej sylwetki i prawidłowej wagi ciała stanowi problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim problem zdrowotny. W walce z nadwagą najlepszymi sprzymierzeńcami są ruch i odpowiednio dobrana dieta. Efektywne odchudzanie uzależnione jest również od odpowiedniego poziomu chromu w organizmie. Uzupełnienie niedoborów chromu w diecie jest istotnym elementem ułatwiającym odchudzanie i umożliwiającym trwałe utrzymanie prawidłowej wagi. Suplementacja preparatem Chrom plus pozwala uzupełnić niedobory chromu w diecie, a także dzięki wzbogaconej formule preparatu pozwala jeszcze skuteczniej walczyć z nadwagą i otyłością.

Chrom plus dzięki zawartości jodu aktywizuje przemiany metaboliczne w organizmie. Jod wpływa na pracę gruczołu tarczowego i wydzielanie hormonów tarczycy, które odpowiedzialne są regulację przemian cukrów i tłuszczów. Tak więc jod przyśpiesza przemianę materii oraz pośrednio decyduje o szybkości i skuteczności spalania kalorii.

Bardzo istotnym elementem w walce z nadwagą jest błonnik, ponieważ reguluje on pracę przewodu pokarmowego, pobudza perystaltykę jelit, wpływa na procesy trawienia i przyswajania. Wszystkie te funkcje spełnia zawarty w preparacie Chrom plus glukomannan. Glukomannan (błonnik roślinny) pęcznieje pod wpływem wody w żołądku tworząc żel. Powiększa on bardzo znacznie swoją objętość i wypełnia żołądek dając uczucie sytości. Żel wypełnia również powierzchnię jelit ograniczając wchłanianie cukrów, tłuszczów i cholesterolu.

Działanie: wpływa korzystnie na przemianę materii, ogranicza łaknienie, szczególnie ochotę na podjadanie, ułatwia odchudzanie i umożliwia trwałe utrzymanie jego efektów (nie powoduje efektu jo-jo), utrudnia rozwój chorobom związanym z otyłością (miażdżyca, cukrzyca typu drugiego).

Skład: Glukomannan - 150mg (błonnik roślinny pozyskany z Amorphophallus konjac), chrom organiczny - 200µg (chelat aminokwasowy chromu z niacyną), jod - 150 µg (100% d.z.s.* (glon Laminaria), niacyna (witamina PP) - 15mg (83% d.z.s.*; substancje pomocnicze: fosforan diwapniowy, kwas stearynowy.

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie, najlepiej pół godziny przed posiłkiem, popijając szklanką wody.

ocena: 3 dodaj komentarz aptek sprzedających: 0 NATURELL AB
Tagi:

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz

Zobacz również

Brak treści
Brak artykułów
Brak wątków

Zobacz także

VICHY LIPIDIOSE PeelI. odżyw. p/prysz.sk.s

Postac: Peeling Opakowanie:200ml Producent: Vichy Wskazania Zawiera lipidy, dokładnie…

Ambrosol (30mg/5 ml)syrop 200ml- Pliva

Postać: SYROP Opakowanie: 200 ML Producent: PLIVA Lek posiada własności…

Olejek pichtowy 30 ml

Postać: Olejek Opakowanie: 30ml Prodeucnet: Kej Olejek pichtowy do kąpieli, masażu i…

Chusteczki higieniczne Harmony Prima 100szt /karton/

Opakowanie: 100 sztuk Producent: HARMANECKE PAPIERNE A.S.

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.