Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

wpisz nazwę produktu:

cena: od do

wybierz kategorię:

Po dodaniu produktów do koszyka - skorzystaj z optymalizatora, który pozwoli dopasować Twoje zakupy

Produkty z kategorii Ból

Aspirin p/migrenowa 0,5 mg 12tabl. mus.

Postać: TABLETKI MUSUJĄCE Dawka: 0,5 G Opakowanie: 12 TABL. Producent: BAYER Tabletka musująca Aspirin przeciw Migrenowym Bólom Głowy zawiera sprawdzoną w działaniu przeciwbólowym substancję czynną, a dodatkowo ważne substancje pomocnicze. Tworzą one dwa tzw. systemy buforujące: węglanowy i cytrynianiowy. System podwójnego buforu gwarantuje nie tylko szybsze rozpuszczanie się tabletki, ale zamienia główny składnik leku w postać, która łatwo wchłania się do organizmu. W rezultacie można szybko odczuć efekt przeciwbólowy. Dzięki specjalnie opracowanej formule oraz formie leku -…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 BAYER

Asprocol (0,5g+0,2g) 20 tabl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 20 TABL. Producent: ICN POLFA RZESZÓW Asprocol jest lekiem łączącym w sobie działanie dwóch substancji: kwasu acetylosalicylowego, który działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo i przeciwzapalnie oraz glicyny, która chroni przewód pokarmowy przed drażniącym działaniem kwasu acetylosalicylowego. Wskazania: ból o słabym lub średnim nasileniu, np. ból mięśni, stawów, ból głowy; gorączka spowodowana przez przeziębienie lub inne zakażenie wirusowe albo bakteryjne; reumatoidalne zapalenie stawów, w tym…

ocena: 2 w ilu aptekach dostępny: 0 ICN POLFA RZESZOW

Bals-Sulphur żel żel 300 g

Postać: ŻEL Opakowanie: 300 G Producent: SULPHUR ZDRÓJ EXIM Bals Sulphur Żel to naturalny, polski lek na bazie solanki siarczkowej pochodzącej ze źródeł mineralnych znanych od prawie 200 lat uzdrowisk Busko Zdrój i Solec Zdrój. Pozwala pacjentowi na korzystanie z leczniczych wód mineralnych (siarczkowych) w domu oraz w zakładach fizykoterapii (zabieg jonoforezy lub fonoforezy). Żel działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo. Solanka siarczkowa w kontakcie ze skórą tworzy tzw. „płaszcz solny” doprowadzając do zmian ładunku elektrycznego skóry,…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 SULPHUR

Balsam z Sadła Świstaka 50 ml

Postać: BALSAM Opakowanie: 50 ML Producent: ALPINE HERBS Balsam rozgrzewający. Nawilża i uelastycznia skórę. W trakcie delikatnego wcierania łatwo wchłania się przez skórę, dostarcza tkankom miłego, kojącego ciepła. Olej z tłuszczu świstaka alpejskiego - znany i ceniony przez mieszkańców Alp, którzy od stuleci wykorzystywali go do łagodzenia swoich dolegliwości bólowych. Zawiera on niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) odnawiające naturalny płaszcz lipidowy skóry i sprawiające, ze staje się ona delikatna i elastyczna. Delikatny zapach olejku kosodrzewinowego uspokaja,…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 ALPINE HERBS

Balsam z Sadła Świstaka Alpenbalm 60 g

Postać: BALSAM Opakowanie: 60 G Producent: DAGOMED PHARMA Olej z tłuszczu świstaka normalizuje funkcje skóry i działa przeciwzapalnie. Olejek kamforowy pobudza miejscowo krążenie, delikatnie rozgrzewa obolałe miejsca. Wosk ryżowy posiada właściwości zmiękczające i wygładzające. Wskazania: obolałe mięśnie i stawy, masaż leczniczy i sportowy. Stosowanie: stosować 2-3 razy dziennie wcierając delikatnie w skórę obolałego miejsca. Masować powolnymi, okrężnymi ruchami do momentu uczucia relaksującego rozgrzania.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 DAGOMED PHARMA

Ben-gay maść 35 g

Postać: MAŚĆ Opakowanie: 35 G Producent: MCNEIL Beztłuszczowa, nieplamiąca maść znieczulająco - rozgrzewająca Ben-Gay uśmierza bolesność stawów i zmniejsza ich sztywność, jak też uśmierza ból mięśni. Wnika głęboko w tkanki. c następuje szybko i trwa kilka godzin. Wskazania: bóle stawowo-mięśniowe spowodowane zapaleniem stawów, bóle i sztywność stawów, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej spowodowane napięciem mięśni. Skład: 1 g maści zawiera 150 mg salicylanu metylu i 100 mg mentolu. Stosowanie: Preparat nałożyć na bolące miejsce i wmasowywać.…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 PFIZER

Ben-Gay maść przeciwbólowa (0,15g+0,1g)/g 50g

Postać: MAŚĆ Opakowanie: 50 G Producent: MCNEIL Beztłuszczowa, nieplamiąca maść znieczulająco - rozgrzewająca Ben-Gay uśmierza bolesność stawów i zmniejsza ich sztywność, jak też uśmierza ból mięśni. Wnika głęboko w tkanki. c następuje szybko i trwa kilka godzin. Wskazania: bóle stawowo-mięśniowe spowodowane zapaleniem stawów, bóle i sztywność stawów, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej spowodowane napięciem mięśni. Skład: 1 g maści zawiera 150 mg salicylanu metylu i 100 mg mentolu. Stosowanie: Preparat nałożyć na bolące miejsce i…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 MCNEIL JOHNSON

Borowina lecznicza plastry 18 x 30cm 5 szt.(kart.)

Postać: PLASTRY Opakowanie: 5 SZT. Producent: WYTW.SROD.BIOCHEM. Działa przeciwzapalnie, ściągająco, bakteriostatycznie. Wskazania: Preparat zalecany w stanach: reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztwnieniu zapalnym stawów kręgosłupa, w zapaleniu korzonków nerowych, w chorobach układu krążenia w obrębie kończyn dolnych. Stosowanie: Plaster rozgrzać w wodzie o temperaturze 40 stopni Celciusza, następnie uformowac plaster by dokładnie przylegał do miejsca okładu zabezpieczyc np kocem. Czas trwana zabiegu ok 30 minut.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 BOIRON

Bufenik Zawiesina doustna 0,1 g/5ml 100 ml

Postać: ZAWIESINA Opakowanie: 100 ML Producent: RATIOPHARM Jedyny w stężeniu 4% – wygoda stosowania u starszych dzieci. Nie trzeba podawać dużej ilości syropu. Chętnie przyjmowany – jedyny dostępny w formie syropu o śmietankowo-truskawkowym smaku. Posiada strzykawkę doustną ułatwiającą miarkowanie. Wysoka jakość produktu, skuteczność, bezpieczeństwo. Może być stosowany u dzieci od 6 miesiąca życia. 5 ml syropu zawiera 100 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek łagodzi takie dolegliwości jak gorączka, ból i obrzęk, poprzez działanie…

ocena: 2 w ilu aptekach dostępny: 0 RATIOPHARM

Bufenik Zawiesina doustna 0,2 g/5ml 100 ml

Postać: Zawiesina Opakwoanie 100ml Producent: Ratiopharm Skład: Syrop, 100 ml. 5ml zawiera 200 mg ibuprofenu. Inne składniki: guma kasantan, polisorbat 80, potasu sorbinian, kwas cytrynowy jednowodny, sacharyna sodowa, sacharoza, glukoza bezwodna, aromat truskawkowy, aromat śmietankowy, woda oczyszczona. Działanie Bufenik jest lekim zmniejszającym ból , gorączkę oraz stany zapalne (niesteroidowy lek przeciwzapalny) i przeciwbólowy. Wskazania Preparat polecany w objawowym leczeniu gorączki i bólu o łagodnym i umiarkowanym nasileniu. Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 RATIOPHARM

Buscopan 0,01 g 10 tabl. powl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 10 TABL. Producent: BOEHRINGER Buscopan to ukierunkowane leczenie skurczowych dolegliwości brzusznych. Działa tam, gdzie powstaje ból ― w brzuchu. Działa bezpośrednio na obkurczone mięśnie przewodu pokarmowego, rozluźniając je i usuwając przyczynę dolegliwości. Buscopan daje Ci pewność działania na przyczynę dolegliwości, problemu zamiast maskowania go. Wskazania: Dolegliwości bólowe związane ze skurczami w obrębie przewodu pokarmowego (np. kolka jelitowa), dróg żółciowych (kolka wątrobowa), układu moczowego (kolka nerkowa)…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 BOEHRINGER INGELHEIM

Calcipiryna 20 tabletek musujących

Postać: TABLETKI MUSUJĄCE Opakowanie: 20 TABL. Producent: POLPHARMA Wskazania: bóle o słabym lub średnim nasileniu, np. bóle głowy, bóle mięśniowe i stawowe; szczególnie na tle zapalnym, gorączka w przebiegu przeziębienia, zakażeń wirusowych i innych chorób, stany zapalne w przebiegu: reumatoidalnego zapalenia stawów ostrego i przewlekłego, młodzieńczego zapalenia stawów, gorączce reumatycznej, choroby zwyrodnieniowej kości i stawów, zapalenia wielostawowego, np. w łuszczycowym zapaleniu stawów, w zespole Reitera, zesztywniającym zapaleniu stawów…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 POLPHARMA
Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.