Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

wpisz nazwę produktu:

cena: od do

wybierz kategorię:

Po dodaniu produktów do koszyka - skorzystaj z optymalizatora, który pozwoli dopasować Twoje zakupy

Produkty z kategorii Ból

Rheumon krem 100mg/g 50 g

Postac: Krem Opakowanie:50g Producent:Bayer Etofenamat - substancja czynna leku Rheumon działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Etofenamat należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosowany miejscowo wchłania się przez skórę i gromadzi w zmienionych zapalnie tkankach. Stosowanie na skórę ogranicza ryzyko wystąpienia działań niepożądanych typowych dla NLPZ podawanych doustnie. Rheumon krem jest przeznaczony dla osób o skórze wrażliwej i suchej oraz dla tych, którym nie odpowiada postać żelu lub roztwór do natryskiwania na skórę. Skład:…

ocena: 2 w ilu aptekach dostępny: 0 BAYER

Saldiam 10% krem 40 g

Postać: KREM Opakowanie: 40 G Producent: JELFA Preparat do stosowania miejscowego o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazania: Stany zapalne i bóle miejscowe związane z mechanicznymi uszkodzeniami ciała; bóle mięśniowe po nadmiernych wysiłkach; nerwobóle; reumatyzm stawowy i mięśniowy; bóle kończyn, łopatki, kręgosłupa, kolan i karku. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 6 r.ż. Stosowanie: W bolące miejsca wcierać krem 2-3 razy dziennie. Działania niepożądane: Nadwrażliwość na salicylany. Nie stosować na skórę…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 JELFA

Saldiam żel 0,1 g/1g 40 g (tuba)

Postać: ŻEL Opakowanie: 40 G Producent: JELFA Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Wskazania: Bóle reumatoidalne mięśni i stawów. Stany zwyrodnieniowe stawów barku, kręgosłupa, kolan oraz stawów rąk i stóp. Nerwobóle. Stany zapalne i bóle po urazach w wyniku stłuczenia, naderwania ścięgna, krwiaków. Bóle mięśni po nadmiernym wysiłku. Stosowanie: Zewnętrznie. Na bolące miejsca nakładać krem lub żel cienką warstwą i lekko wcierać aż do wchłonięcia. Stosować kilka razy dziennie. W czasie leczenie unikać opalania się.…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 JELFA

Saridon (0,25 g+0,15 g+0,05 g) 20 tabl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 20 TABL. Producent: BAYER Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, dwie substancje działające przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz małą dawkę kofeiny, która nasila działanie paracetamolu. Saridon jest skutecznym lekiem przeciwbólowym w bólu głowy, bólu zęba, bólu miesiączkowym, bólu reumatycznym, bólu pooperacyjnym. Stosuje się go również w przypadku bólu i gorączki związanych z przeziębieniem i grypą. Dawkowanie: Zaleca się następujące dawkowanie: dorośli 1-2 tabletki, młodzież w wieku 12-16 lat 1 tabletka, do 3…

ocena: 2 w ilu aptekach dostępny: 0 BAYER

Saridon 10 tabl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 10 TABL. Producent: BAYER Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, dwie substancje działające przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz małą dawkę kofeiny, która nasila działanie paracetamolu. Saridon jest skutecznym lekiem przeciwbólowym w bólu głowy, bólu zęba, bólu miesiączkowym, bólu reumatycznym, bólu pooperacyjnym. Stosuje się go również w przypadku bólu i gorączki związanych z przeziębieniem i grypą. Dawkowanie: Zaleca się następujące dawkowanie: dorośli 1-2 tabletki, młodzież w wieku 12-16 lat 1 tabletka,…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 BAYER

Seractil 200 mg 10 tabl.

Postac: Tabletki Opakowanie:200g x 10szt Producent:Biofarm Seractil należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Skład: Jedna tabletka powlekana leku Seractil zawiera 200 mg dekisuprofenu wykaz substancji pomocniczych: w skład rdzenia tabletki wchodzą: hypromeloza, celuloza mikrokrystaliczna, karmeloza wapniowa, krzemionka koloidalna bezwodna, talk. w skład otoczki wchodzą: hypromeloza, tytanu dwutlenek, glicerolu trioctan, talk, makrogol 6000. Działanie Substancją czynną preparatu leczniczego Seractil jest deksibuprofen. [S(+)-ibuprofen] działający przeciwbólowo,…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 BIOFARM

Solpadeine (0,5g+0,03g+8mg) 12tabl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 12 TABL. Producent: GLAXOSMITHKLINE Wskazania: Ból ostry i przewlekły, nerwobóle, bóle głowy, także migrenowe, bóle miesiączkowe, bóle kostne, stawowe i mięśniowe różnego pochodzenia, stany gorączkowe, przeziębienia i stany grypopodobne. Lek przydatny w przypadku nadwrażliwości na salicylany (zwłaszcza astma aspirynowa) lub gdy nie można ich stosować z innych względów. Skład: Każda tabletka zawiera: paracetamol 500 mg, fosforan kodeiny 8 mg, kofeina 30 mg Dawkowanie: Doraźnie jednorazowo 1-2 tabletki, 3-4 razy dziennie. Nie…

ocena: 2 w ilu aptekach dostępny: 0 GSK

Solpadeine (0,5g+0,03g+8mg) tabl.mus. 12 szt.

Postać: TABLETKI MUSUJĄCE Opakowanie: 12 TABL. Producent: GLAXOSMITHKLINE Wskazania: Ból ostry i przewlekły, nerwobóle, bóle głowy, także migrenowe, bóle miesiączkowe, bóle kostne, stawowe i mięśniowe różnego pochodzenia, stany gorączkowe, przeziębienia i stany grypopodobne. Lek przydatny w przypadku nadwrażliwości na salicylany (zwłaszcza astma aspirynowa) lub gdy nie można ich stosować z innych względów. Skład: Każda tabletka zawiera: paracetamol 500 mg, fosforan kodeiny 8 mg, kofeina 30 mg Dawkowanie: Doraźnie jednorazowo 1-2 tabletki musujące, 3-4 razy…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 GSK

Solpadeine Capsules 12 szt. i

Postac:Kapsułki Opakowanie:60szt Producent:GSK Lek zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kofeinę i kodeinę. Jego działanie lecznicze jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych. Skład: (1 kapsułka): paracetamol 500 mg, fosforan kodeiny 8 mg, kofeina 30 mg, substancje pomocnicze: stearynian magnezu, skrobia kukurydziana, część dolna otoczki kapsułki: dwutlenek tytanu, żelatyna, górna część kapsułki: erytrozyna (E127), błęki patentowy V (E131), żółcień chinolowa (E104), dwutlenek tytanu (E171), żelatyna; nadruk: szelak 1963, IMS 75OP, woda oczyszona, lecytyna sojowa, 2-etoksyetanol,…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 GSK

Spir. camphoratus 10% (spirytus kamforowy) 50 g

Postać: PŁYN Opakowanie: 50 G Producent: AFLOFARM Kamfora otrzymywana syntetycznie (keton terpenowy) jest optycznie nieczynna. Ma silny zapach, działa drażniąco na skórę powodując jej przekrwienie. Wywołuje działanie rozgrzewające oraz miejscowo znieczulające. Wskazania: jako środek rozgrzewający w przeziębieniach, bólach stawowych i mięśniowych; również jako środek odkażający skórę. Skład: kamfora 70,0 g, etanol 65,0g, woda 25,0 g.  

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 AFLOFARM

Spir. kamforowy 90 g

Postac: Płyn Opakowanie:90g Producent: Impuls Wskazania: Jako środek rozgrzewający w przeziębieniach, bólach stawowych i mięśniowych; również jako środek odkażający skórę. Dawkowanie: Zewnętrznie, wcierać w bolące miejsca. Przy przeziębieniu wcierać w skórę klatki piersiowej i pleców. Możliwe skutki uboczne: Zaczerwienienie i podrażnienie skóry. Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0

Spir. lawendowy płyn 90 g

Postac: Płyn Opakowanie:90g Producent: Prolab Skład: 100 g roztworu zawiera: substancja czynna: olejek lawendowy 0,6 g i substancje pomocnicze: etanol (760 g/l), woda oczyszczona. Lek zawiera około 70% (v/v) etanolu. Wskazania Stosuje się tradycyjnie w bólach mięśniowych, mięśniowo-stawowych i nerwobólach. Dawkowanie: Lek stosować na skórę. 20-40 kropli preparatu wcierać w bolące miejsca na skórze. Uwagi: Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostepnym dla dzieci. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Nie stosować w okolicy oczu i błon śluzowych.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 PROLAB
Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.