Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

wpisz nazwę produktu:

cena: od do

wybierz kategorię:

Po dodaniu produktów do koszyka - skorzystaj z optymalizatora, który pozwoli dopasować Twoje zakupy

Produkty z kategorii Ból

Paracetamol tabl. 500 mg 20 szt. Grodz. Zakł. Farm.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 20 SZT. Producent: FARMINA Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe. Skład: Paracetamol 500 mg Dawkowanie: dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: doraźnie przeciwbólowo i przeciwgorączkowo 1 do 2 tabletek (500 do 1000 mg), zazwyczaj 500 mg 3 lub 4 razy na dobę; średnia dawka dobowa 2,0 g (4 tabletki 500 mg); maksymalna dawka dobowa dla dorosłych podczas…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 POLFA GRODZISK

Paracetamol tbl. 0,5 g x 20szt. Aflofarm

Postać: TABLETKI Opakowanie: 20 TABL. Dawka: 0,5 G Producent: AFLOFARM Lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Wskazania: krótkotrwałe leczenie bólów o małym i umiarkowanym nasileniu tj.: bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe, bóle miesiączkowe, bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych. Gorączka np.: w przebiegu przeziębienia lub grypy. Skład: 1 tabletka zawiera jako substancję czynną 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze: skrobia prezełowana, powidon, krospowi stearynowy. Dawkowanie:…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 AFLOFARM

Paracetamol zaw.doust. 0,12 g/5ml 150 g

Postać: ZAWIESINA Opakowanie: 150 G Dawka: 0,12G/5ML Producent: HASCO-LEK Paracetamol w zawiesinie to środek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym o smaku truskawkowym przeznaczony specjalnie dla dzieci. Wskazania: Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy. Dawkowanie: Doustnie. Niemowlęta powyżej 3 m.ż. i dzieci: jednorazowo 10-15 mg/kg m.c.; dawkę można powtórzyć po 4 h; maksymalnie do 4 dawek na dobę. U dzieci poniżej 2 r.ż. leczenie powinno być zlecone przez lekarza. Jeśli po 3 dniach leczenia…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 HASCO-LEK
ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 HASCO-LEK

Plast.Minifol 72 x 25mm 1 szt.

Zestaw plastrów z opatrunkiem na folii polietylenowej z mikroperforacją - wodoodporne. folia z mikroperforacją, przepuszczalna dla pary wodnej i powietrza (pozwala skórze oddychać) warstwa przyranna opatrunku ma powierzchnię, której struktura i właściwości zapobiegają przywieraniu do gojącej się rany hipoalergiczny klej akrylowy Zestaw zawiera 24 szt. plastrów w 4 rozmiarach: 6 szt. 72 x 25 mm, 10 szt. 72 x 19 mm, 4 szt. 57 x 16 mm, 4 szt. 38 x 10 mm Plaster dostępny też w wersji „na listki”: w opakowaniu 100 plastrów w jednym z rozmiarów: 72 x 25 mm, 72 x 19 mm,…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 3M POLAND

Polfa Łódź Paracetamol 0,5 20tabl.

Zastosowanie: Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia oraz bólów głowy. W leczeniu stanów przeziębienia i grypy.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 POLFA LODZ

PREL BLUE Plaster chłodzący 3 szt.

Postać: PLASTER Opakowanie: 3 SZT. Producent: GENEXO Prel Blue - plaster hydrożelowy z mentolem jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique, będący nośnikiem mentolu. Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra nie wysysza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżanie. Okład stosuje się miejscowo na skórę w celu złagodzenia napięcia i bólów mięśni. Zawarty w nim mentol, poprzez swoje chłodzące działanie, zmniejsza obrzęki pourazowe oraz działa…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 GENEXO

Prel red plaster rozgrzewajacy x 1

Postać: PLASTER Opakowanie: 1 SZT. Producent: GENEXO Prel Red - plaster hydrożelowy z kapsaicyną isalicylanem glikolu jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique, będący nośnikiem związków rozgrzewających. Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra nie wysysza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżanie. Okład nie brudzi ubrania, jest pod nim niewidoczny. Bardzo łatwo go usunąć z powierzchni skóry, nie wywołując przy tym efektu depilacji. Pełen efekt…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 GENEXO

Prel red plaster rozgrzewajacy x 3

Postać: PLASTER Opakowanie: 3 SZT. Producent: GENEXO Prel Red - plaster hydrożelowy z kapsaicyną isalicylanem glikolu jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique, będący nośnikiem związków rozgrzewających. Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżanie. Prel Red nie brudzi ubrania, jest pod nim niewidoczny. Bardzo łatwo go usunąć z powierzchni skóry, nie wywołując przy tym efektu depilacji. Pełen efekt…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 GENEXO

Profenid 2,5% żel 60 g

Postac: ŻEL Opakowanie: 60 G Producent: SANOFI AVENTIS Lek stosowany w postaci żelu działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Substancja czynna preparatu - ketoprofen (pochodna kwasu fenylopropionowego) jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym. Ketoprofen hamuje syntezę prostaglandyn i leukotrienów. Wskazania: Bóle pourazowe mięśni i stawów, zapalenie ścięgien. Stosowanie: Dorośli: 2 razy na dobę niewielką ilość żelu nanosić na skórę w obrębie bolesnego miejsca i masować przez kilka minut. Po użyciu leku należy umyć ręce. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 SANOFI AVENTIS

Pyralgina 500 mg 6 tabl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 6 TABL. Dawka: 500 MG Producent: POLPHARMA Pyralginum (metamizolum natricum) jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym (silniejszym od salicylanów) i przeciwzapalnym. Działa również słabo rozkurczowo na mięśnie gładkie, uspakajająco i przeciwwysiękowo. Mechanizm jego działania polega na hamowaniu aktywności enzymu - cyklooksygenazy w ośrodkowym układzie nerwowym. Wskazania: ból różnego pochodzenia o dużym nasileniu, gorączka (gdy zastosowanie innych środków jest…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 POLPHARMA

R 70 p/nerwob?lom krople 22ml

Postać: Krople Opakowanie:22g Producent:Dr Reckweg Cieszące się dużym uznaniem, obecne na polskim rynku od 14 lat produkty Dr.Reckeweg to kompleksowe leki homeopatyczne ze wskazaniami leczniczymi, sporządzone zgodnie z farmakopeą homeopatyczną. Skład 10 ml zawiera: Aconitum D4 2 ml, Cedron D4 2 ml, Colocynthis D6 2 ml, Kalmia D3 2 ml, Verbascum D2 2 ml. Zawiera 37 % alkoholu. Zastosowanie "Wskazania lekarskie wywodzą się z homeopatycznych obrazów składników leku; należą do nich: nerwobóle o różnej lokalizacji, zwłaszcza ból nerwu trójdzielnego i nerwu twarzowego; zapalenie…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 DR RECKWEG
Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.