Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

wpisz nazwę produktu:

cena: od do

wybierz kategorię:

Po dodaniu produktów do koszyka - skorzystaj z optymalizatora, który pozwoli dopasować Twoje zakupy

Produkty z kategorii Ból

Paracetamol 500mg x 10tabl. Biofarm

Postać: TABLETKI Dawka: 0,5 G Opakowanie: 10 TABL. Producent: BIOFARM Krótkotrwałe leczenie bólów o małym i umiarkowanym nasileniu tj.: bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe, bóle miesiączkowe, bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 BIOFARM

Paracetamol 500mg x 20tabl. Biofarm

Postać: TABLETKI Dawka: 0,5 G Opakowanie: 20 TABL. Producent: BIOFARM Krótkotrwałe leczenie bólów o małym i umiarkowanym nasileniu tj.: bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe, bóle miesiączkowe, bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 BIOFARM

Paracetamol czop. 125mg x 10szt. Hasco-Lek

Postać: CZOPKI Opakowanie: 10 SZT. Producent: HASCO-LEK Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe. Skład: Paracetamol 125 mg Dawkowanie: U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

ocena: 2 w ilu aptekach dostępny: 0 HASCO-LEK

Paracetamol czop. 250mg 10 czop.

Postać: CZOPKI Opakowanie: 10 SZT. Producent: FARMINA Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe. Skład: Paracetamol 250 mg Dawkowanie: U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 FARMINA

Paracetamol czop. 250mg x 10 szt. Hasco-Lek

Postać: CZOPKI Opakowanie: 10 SZT. Producent: HASCO-LEK Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe. Skład: Paracetamol 250 mg Dawkowanie: U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 HASCO-LEK

Paracetamol czop. 500mg 10 szt.

Postać: CZOPKI Opakowanie: 10 SZT. Producent: FARMINA Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe. Skład: Paracetamol 500 mg Dawkowanie: U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 FARMINA

Paracetamol czop. 50mg 10 szt.

Postać: CZOPKI Opakowanie: 10 SZT. Producent: FARMINA Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe. Skład: Paracetamol 50 mg Dawkowanie: U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 FARMINA

Paracetamol czop. 80mg x 10

Postać: CZOPKI Opakowanie: 10 SZT. Producent: HASCO-LEK Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe Skład: Paracetamol 80 mg Dawkowanie: U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 HASCO-LEK

Paracetamol czop.125mg 10 szt.

Postać: CZOPKI Opakowanie: 10 SZT. Producent: FARMINA Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe. Skład: Paracetamol 125 mg Dawkowanie: U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 FARMINA

Paracetamol Herbapol Wrocław 500mg x 10tabl.

Postać: TABLETKI Opakowanie: 10 TABL. Producent: HERBAPOL WROCŁAW Wskazania: Krótkotrwałe leczenie bólów o małym i umiarkowanym nasileniu tj.: bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe, bóle miesiączkowe, bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych. Dawkowanie: dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Doustnie 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godzin. Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę. Dzieci w wieku 6-12 lat: doustnie od ½ do 1 tabletki co 4 do 6 godzin, nie częściej niż 4 razy na dobę. U dzieci przelicza się dawki…

ocena: 2 w ilu aptekach dostępny: 0 HERBAPOL WROCLAW

Paracetamol Polfa-Łodź tabl. 0,5g 50tabl.(

Postac: Tabletki Opakowanie: 500mg x 50szt Producent:Polfa Lodz Paracetamol - Polfa Łódź nie działa przeciwzapalnie, nie uszkadza błony śłuzowej żołądka, nie hamuje krzepnięcia ani agregacji płytek krwi, nie wywołuje innych działań niepożądanych typowych dla niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Skład: (1 tabletka): paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: sorbitol 170 mg, skrobię ziemniaczaną, powidon, magnezu stearynian. Działanie Paracetamol - Polfa Łódź jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączowym. Działanie to wynika głównie ze…

ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 POLFA LODZ
ocena: 3 w ilu aptekach dostępny: 0 GSK
Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.