Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Szczegóły produktu

Alli 60 mg 42 kaps. twarde- Glaxosmithkline

Postać: KAPSUŁKI Opakowanie: 42 SZT. Producent: GLAXOSMITHKLINE

alli działa w unikalny sposób, wiążąc się z cząsteczkami enzymów trawiennych, które rozkładają tłuszcze. Zapobiega to trawieniu i wchłanianiu pewnej ilości spożytych tłuszczów. Niewchłonięte tłuszcze są wydalane z organizmu w sposób naturalny. alli działa miejscowo w układzie pokarmowym przy wchłanianiu ogólnoustrojowym mniejszym niż 2%. Nie wpływa na pracę mózgu, nie przyśpiesza metabolizmu i nie podnosi ciśnienia tętniczego krwi.

Badania kliniczne dowiodły, że alli pomaga stracić na wadze więcej niz podczas stosowania wyłącznie diety. Kapsułki działają jedynie w układzie pokarmowym i zapobiegają wchłonięciu około jednej czwartej tłuszczu z przyjmowanych posiłków. Ten tłuszcz jest wydalany z organizmu i może powodować zaburzenia jelitowe. Aby im zapobiec, należy spożywać posiłki o obniżonej zawartości tłuszczu.

Wskazania: jest przeznaczony dla osób z nadwagą, które ukończyły 18 lat i których wskaźnik masy ciała (BMI) wynosi co najmniej 28. W obrębie tej grupy alli mogą stosować wyłącznie osoby, które są gotowe przejść na niskokaloryczną dietę o obniżonej zawartości tłuszczu.

Skład: 1 kapsułka zawiera 60 mg orlistatu

Dawkowanie: Lek należy przyjmować 3 razy dziennie po 1 kapsułce. Preparat należy przyjąć przed, w trakcie lub do godziny po głównym posiłku zawierającym tłuszcze (jeżeli posiłek nie zawierał tłuszczy, preparatu nie należy przyjmować), popijając szklanką wody.

Raz na dobę przed snem należy przyjmować preparat wielowitaminowy (zawierający witaminy A,D,E i K). Nie zaleca się przyjmowania Alli dłużej niż sześć miesięcy.

ocena: 3 dodaj komentarz aptek sprzedających: 0 GSK
Tagi:

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz

Zobacz również

Brak treści
Brak artykułów
Brak wątków

Zobacz także

Aronox kaps. 30 szt.- Adamed

Postać: KAPSUŁKI Opakowanie: 30 SZT. Producent: ADAMED CONSUMER HEALTHCARE Antocyjany…

Boldovera 30 tabl. (0,015g+0,01g+1mg) (1x30)

Postać: TABLETKI Opakowanie: 30 TABL. Producent: AFLOFARM Przyjmuje się, że…

Tran naturalny 570mg x 120 tabl. gazetka

Postac: Kapsułki Opakowanie:60szt Producent: Diagnosis Skład: (1 kapsułka):…

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.