Portal Zdrowia - zdrowie,alergia,astma,ciąża,grypa,choroba,uroda

Zamów newsletter z poradą dnia

Informacje o serwisie

Portal Zdrowia to baza praktycznej wiedzy na temat zdrowia i zdrowego stylu życia.

Znajdziesz tutaj zarówno poważne opracowania medyczne przygotowane przez lekarzy specjalistów jak również obszerną bibliotekę praktycznych porad przygotowanych przez użytkowników portalu. A wszystko podzielone wg głównych obszarów problemowych, tak aby zapewnić jak najłatwiejsze odnalezienie potrzebnych informacji.


Pisz porady i dziel się wiedzą

Dzięki Twoim praktycznym poradom możesz pomóc innym rozwiązać ich problemy zdrowotne lub zainsporować ich do poszukiwania i wypróbowania nowych rozwiązań. Jednocześnie, sam możesz skorzystać z wielu cennych, praktycznych podpowiedzi jakie zaproponują inni użytkownicy portalu. W każdym przypadku należy jednak pamiętać, że porady z jakimi spotkałeś się na Portalu Zdrowia nie zastąpią porady lekarskiej.

 

Wymieniaj poglądy na forum

Na Portalu Zdrowia spotkasz wielu innych użytkowników, pacjentów, podobnych po wieloma względami do Ciebie. Możesz korzystać z porad osób dotkniętych podobnymi problemami jak Ty jak również na Forum Portalu Zdrowia będziesz mógł bezpośrednio z nimi porozmawiać.

Szukaj potrzebnych Ci leków i kosmetyków

Na Portalu Zdrowia znajdziesz również ofertę wielu aptek z całej Polski. W aptekach indeksowanych w wyszukiwarce Portalu Zdrowia możesz natychmiast zamówić wszystkie potrzebne Ci leki, suplementy i kosmetyki wybierając najbardziej odpowiednią dla siebie ofertę i sposób dostawy.

Portal Zdrowia

Copyrights © 2009 - 2010 portalzdrowia.pl - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt Agencja Reklamowa Graffiti - web support

Portal Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść porad publikowanych przez jego użytkowników,
a jedynie umozliwia im wielostronną komunikację w tematach zdrowotnych.